что искать:
где:

Wellness

Категории: Отели, гостиницы
Адрес: Украина, Бориспольский район, Вишеньки вул. Набережна, 29.
Телефоны: Для резервирования: 380445858777
Сайт: http://wishaqua.com.ua

Якщо Вам хочеться максимально розслабитися і відпочити, але до відпустки далеко, — їдьте в SPA-тур ближче до природи. Ви можете обрати для себе тур з проживанням або одноденну SPA-програму на території WISH AQUA&SPA RESORT. В обох випадках ми зробимо все, щоб Ваш відпочинок став казковим.

Хамам, масаж, догляд за обличчям, басейни, велосипедні прогулянки, спортивні зали – все буде у Вашому розпорядженні під час SPA-туру. Романтичне побачення чи вікенд лише для себе? Чи можливо Ви хочете подарувати відпочинок друзям, батькам або коханій людині? Обирайте, а ми влаштуємо для Вас свято.

А якщо ви хочете поєднати відпочинок і оздоровлення — ми розробили для вас SPA&MEDICAL тури. Вони включають консультацію лікарів та відповідні приємні процедури, спрямовані на покращення вашого фізичного та емоційного стану. Наше SPA дуже цінують як українські, так і закордонні туристи. Бронюйте свій розкішний відпочинок за містом вже зараз.

Пресс-релизы

На что обратить внимание, выбирая СПА салон?
​Темп современной жизни очень высок. И время от времени хочется просто расслабиться. Отдохнуть и оздоровится. Одним из способов релаксации является посещение СПА салона. СПА салон можно посетить как самому, так и записаться на процедуры целой компанией. А можно пойти вместе с любимым человеком. В ... далее
14.01.2021 | Новости компаний | автор - anastasiaSky
Все новости от Wellness

Отзывы пользователей (0)

Добавление нового отзыва

У меня уже есть аккаунт, хочу войти или зарегистрироваться через

Время: * точное время интервал -